Дорослі гірки

Розваги для дорослих в аквапарку
Залізний Порт
У АКВАЛЕНД Залізний Порт вас чекає море розваг, яскравих емоцій і крутих гірок!
«Таємниця Бермуд»
Любителі гострих відчуттів зможуть покататися на атракціоні «Таємниця Бермуд», де спробують приголомшливі відчуття від найсильнішого океанського виру з м'яким зануренням в світ Атлантиди. Швидкість спуску і входу в вир до 10м / с. Спуск здійснюється на спеціальних поліпропіленових килимках.
«Долина Змій»
Першим вас зустріне стартовий комплекс гірок аквапарку з захоплюючим дух назвою «Долина змій», висотою 14 метрів і атракціон «Таємниця Бермуд» заввишки 7 метрів. «Долина змій» - це химерне і величне переплетення 3-х гірок - «змій» довжиною 132, 107, 133 метра .. Швидкість спуску до 7 мс і здійснюється на спеціальних одно-, двомісних надувних човнах - плотах.
«Чорна діра» і «Кільце Астероїдів»
Любителів екстремального відпочинку манить до себе стартовий майданчик аквапарку з атракціонами «Кільце Астероїдів» і «Чорна діра». Це величезний комплекс заввишки 16 метрів. Атракціон «Чорна діра» унікальний за своїми розмірами. Довжина гірки складає 150 метрів!
Водна магістраль
Атракціон «Водна магістраль», що складається з чотирьох гірок висотою 10 метрів і довжиною 60 метрів, дозволить Вам насолодитися швидкісним спуском і відпочити всією сім'єю, змагаючись в першості прибуття до фінішу. Швидкість спуску до 5 м / с. Спуск здійснюється на спеціальних поліпропіленових килимках.
Косички
Складається з двох переплетених гірок заввишки 9 метрів і довжиною 53 метри, занурить Вас в світ відчуттів героїв відомої кіно-картини Анаконда. Швидкість спуску до 10м / с. Спуск здійснюється на спеціальних поліпропіленових килимках.
РОЗВАГИ
Завантажуйте наш мобільний додаток:
Це спосіб легко і швидко купувати квитки, отримувати знижки, читати корисну інформацію про розпродажі, акції та спеціальні пропозиції. І використовувати промокоди!
КОНТАКТИ
Made on
Tilda